horalek.peter@gmail.com
imaginer21

Objednejte si Fotoobraz

Líbí se vám mé fotografie a chtěli byste měli nějakou doma? Hledáte krásný doplněk do interiérů, hvězdný obraz nad postel nebo do obýváku? Nabízím vysoce kvalitní fotoobrazy hned několika rozměrů ze snímků, které najdete právě na tomto webu (inspirovat vás mohou má portfolia). Základní nabídka je níže, pokud ovšem máte zájem o jinou fotografii, není problém se dohodnout. Fotoobrazy jsou dostupné ve dvou variantách – lehké KAPA desky s matným (v případě zájmu i lesklým) povrchem až do 80 centimetrů většího rozměru (opatřené závěsnými úchyty) nebo formou Obrazu na plátně až do 300 centimetrů většího rozměru (natažené na lehké dřevěné kontrukci opatřené závěsnými úchyty). Pro bližší informace a cenovou nabídku mě neváhejte kontaktovat.
 
 

Ceník


 
* Přesná cena se odvíjí od náročnosti pořízení vybrané fotografie
** Cena v eurech se odvíjí od aktuálního kurzu CZK/EUR

 

Jak to vypadá?

Obrazy na plátně mají velice syté přirozené barvy a působí skutečně jako obraz. Díky malé odrazivosti se hodí i do nasvětlených interiérů. Jsou lehké, tisk odolný v běžných i náročnějších interiérových podmínkách a díky vysokému rozlišení fotografií nabizí zachované detaily ve vysoké kvalitě.

 

 

Nejčastěji si objednáváte

Od spuštění nabídky si nejčastěji objednáváte tyto snímky. Výběr je ovšem mnohem větší. Pokud byste nenašli nějakého svého “favorita” v této galerii, navštivte mé portfolio a v něm tři různé galerie, v nichž můžete procházet až stovky dalších obrázků.

 
Každý snímek je podepsaný a opatřený číslem. Fotoobraz dostanete zabalený v průhledné ochranné fólii. Výroba může trvat řádově několik dnů až týdnů s ohledem na aktuální vytíženost tiskárny. Vzhledem k tomu, že se snažím předejít možnému poškození při doručení zásilkovou službou, upřednostňuji osobní odběr, a to buď v Pardubicích, na Ústupkách (u Sečské přehrady) nebo po domluvě mohu dovézt na místo k vám, budu-li to mít po cestě například za nějakou svou přednáškou. Ceny fotoobrazů sdělím emailem. Stačí si tedy vybrat (viz má portfolia), zvolit velikost a kontaktovat mě.

<- Zpět na nabídku