horalek.peter@gmail.com
imaginer21

Focení Interiérů, Exteriérů a Virtuální prohlídky

Nabízím vysoce kvalitní fotodokumentaci interiérů, exteriérů nebo virtuální prohlídky nejrůznějších komplexů (hotely, wellness, firemní budovy, muzea, knihovny…). Fotografie budou dodány v plné digitální kvalitě pro další distribuci, jako jsou letáky, tištěné brožury, plakáty a pochopitelně webové stránky. Cena se odvíjí od délky fotografické práce na místě a počtu požadovaných snímků. Pokud jde o virtuální prohlídky, nabízím kompletní zajištění od nafocení scén až po zpracování do webové podoby. Příklady mé práce si můžete prohlédnout níže. Pokud máte zájem, neváhejte mě pro bližší informace kontaktovat.
 

Ceník

WordPress Table
 
* Fotografie budou dodány digitálně ve formátu TIF, v bitové hloubce 8 nebo 16, bar. prostor sRGB – nebude-li požadováno jinak
** V ceně není zahrnuto cestovné na místo focení
 

Ukázka: Fotogalerie z Hotelu Jezerka a ESO

 

Ukázka: Virtuální prohlídka planetária ESO Supernova

Níže si můžete vyzkoušet jednu z realizovaných virtuálních prohlídek vytvořených pro Evropskou jižní observatoř (ESO), konkrétně vzdělávací centrum a planetárium ESO Supernova (v německém Garchingu). Prohlídky jsem schopen připravit i pro virtuální zařízení jako Oculus brýle a podobně. Další prohlídky vytvořené pro ESO najdete na webu této organizace.
 

<- Zpět na nabídku